BALIKLI BLUE LABEL O/U YOUTH – 410 3″ 18.5″ SILVER WALNUT
$496.99
BALIKLI BLUE LABEL O/U YOUTH – 410 3″ 18.5″ SILVER WALNUT
In stock
Additional information
| UPC | 741566908347 |
|---|---|
| Manufacturer | Balikli |
| Manufacturer Part Number | 336002 |
| Action | Break Open |
| Barrel Description | Over/Under Vent Rib |
| Barrel Length | 18.5" |
| Barrel Length Range | 18" to 18.99" |
| Caliber/Gauge | 410 Bore 3" |
| Capacity | 2 |
| Chamber Size | 3" |
| Choke Type | 5 Choke Tubes – F,IM,M,IC,C |
| Color | Black, Brown |
| Model | Blue Label O/U |
| Receiver Description | Engraved |
| Safety | Manual |
| Sights | Fiber Optic Front |
| Stock Description | Fixed |
| Stock Finish Group | Brown |
| Stock Type | Walnut |
| Subcategory | Sporting Shotguns |





Reviews
There are no reviews yet.